Vyhlášení sezóny 2019

Kamarádi, přátelé, drazí soutěžící!

Rádi bychom vás pozvali na ukončení letošní sezóny soutěžního seriálu Czech Extreme Trail Cup 2019

Termín: 16.11.2019 od 14:00 hodin
Místo konání: Hotel Na Křemešníku, Křemešník 4, Nový Rychnov, 393 01 Pelhřimov www.nakremesniku.cz

Co se chystá?
Vyhlášení a ocenění nejen vítězů, ale všech, kdo v průběhu sezóny získali za svá umístění alespoň 0,5 bodu. Tabulka bude aktualizovaná po posledních závodech ve Vlksicích, které se konají 12.-13.10.2019 (www.czechextremetrail.cz/clanky/zavody-a-vysledky ). Tedy na Křemešník pojedete už s vědomím svého umístění, ale nebojte, nějaké překvapení máme i tak v záloze.

Program, který si užijí jak děti, tak dospělí
Přípitek a průběžně k dispozici kulinářské pochutiny z našich domácích pekáren (čímž nikomu nezakazujeme přinést a pochlubit se vlastní tvorbou)
Ohlédnutí za uplynulou sezónou obrazem a nahlédnutí do té další slovem
Zavíračka ve 22:00 hodin (to jsme si nevymysleli, tak je dáno provozním řádem hotelu). Kdo bude chtít, může si samozřejmě víkend prodloužit a zajistit předem ubytování (opravdu doporučujeme tak učinit včas a ne až na místě v závislosti na momentální společenské únavě).

Důležité doplňkové informace:
Zváni jsou samozřejmě nejen umístěni v bodované tabulce, ale i všichni, kdo se letos závodů účastnili a zatím to na nějaký ten bodík nevyšlo
Kapacita je omezená, proto kdo se dřív přihlásí, ten má židli… a kdo má židli, ten bydlí. Na chronicky známém webu www.koneakce.cz najdete událost „Czech Extreme Trail Cup 2019 – vyhlášení“. Prosíme o přihlášky touto formou, zaškrtněte tam i požadavky na jídlo (bude se podávat kolem 16.-17.hodiny). Jídlo a pití si hradí každý účastník sám s výjimkou přípitku a toho, co najdete na stole.
Kdo vládne hrou na nějaký použitelný hudební nástroj, prosíme, vezměte sebou, určitě dojde i na „pějme píseň dokola…“
Na akci je předepsaný dress-code „Umírněný extrémní free-style“ (s ohledem na účast nezletilých). Možná i na módní přehlídku dojde…

Pokud máte ze svých letošních závodních skutků nějaké pěkné (a třeba i vtipné) fotografie (v dobrém rozlišení), prosím pošlete v nezmenšené velikosti přes www.uschovna.cz na e-mail ecola@seznam.cz (rádi zařadíme do kina k ostatním).

Těšíme se na vás!

DALŠÍ ČLÁNKY

(c) Czech Mountain Trail, z.s.  2022

Tvorba webových stránek – PAGRAFO