Společně s námi

V dubnu 2020 jsme odstartovali projekt “Výzvy 2020” zaměřený především na nováčky, ale na své si přijdou i pokročilí.

Formou tématicky zaměřených videí, která najdete na YouTube, chceme přinášet nové nápady na práci s koňmi jak na ruce, tak ze sedla. S minimálními požadavky na vybavení a koncipované tak, aby se každý skrz jednotlivé cviky mohl postupem času dostat třeba i na soutěžní úroveň. A nebo se vypravit na nějaký trénink či kurz po parku s potřebnými základními znalostmi. Naše videa s tématem “VÝZVA” obsahují základní cviky, které lze rozpracovat do vyšších úrovní a dalších možností. Ke každému tématu budeme postupně dělat videa vyšší úrovně, na kterých se můžete spolupodílet i vy.

Kategorie FREESTYLE

I tato kategorie je určena všem od úplných nováčků po pokročilé. Můžete natočit krátké video s jakoukoli korektní a bezpečnou variantou. Vyzkoušejte zvýšení obtížnosti například zvětšením vzdálenosti vodiče a koně či zcela ve volnosti, minimalizací použití otěží či holení, provedení na jemnějším uždění či bez udidla, na nákrčním řemenu, či zcela bez něj!

Inspirujte sebe či ostatní k novým prvkům, které zdokonalí vaši souhru s koněm.

Jak na to?

  • Natočte krátké video (nebo videa) s cviky k jakémukoliv tématu. Pokud potřebné téma zatím nenajdete, nevadí, video si uložíme a použijeme, až budeme dané téma zpracovávat.
  • Videa lze pořídit jak na jízdárně, hale, tak na louce či v přírodě.
  • Většina z nás používá k natáčení mobil – podstatné je video točit na šířku!
  • Videa je třeba poslat v originální velikosti – například přes www.uschovna.cz s mailovou adresou příjemce info@mountaintrail.cz
  • Vyhrazujeme si právo nepoužít videa, která se rozchází s principy Mountain Trailu – najdete ZDE (videa ke zveřejnění posoudí vždy 2 rozhodčí, v případě nejasností pak celá komise rozhodčích).
  • Vaše zaslané příspěvky mohou být sestříhané či rozdělené na části, z důvodu celkové délky finálního videa.
  • Vaše video bude zařazeno společně s dalšími ukázkami do jednoho souhrnného videa Czech Mountain Trail podle daného tématu.
  • Do videa můžeme uvést jak vaše jméno, tak jméno koně do závěrečných titulků, případně toto uvedeme přímo do vaší části videa – ohledně těchto záležitostí vás budeme kontaktovat.
  • Do budoucna zvážíme i zveřejnění reklamy, aktuálně ale není na programu dne.
  • Až do odvolání se vaše videa nebudou vázat na členství v Czech Mountain Trail,. Posílat příspěvky tedy může kdokoliv.

GDPR:
Zasláním videa (videí) dáváte souhlas k jeho zpracování a zařazení do souhrnného videa Czech Mountain Trail a v této formě ke zveřejnění na YouTube kanálu Czech Mountain Trail, kde bude přístupné pro veřejnost. Czech Mountain Trail použije Vaše osobní údaje pouze pro komunikaci s Vámi a nebude jakékoliv další informace poskytovat třetím osobám.

DALŠÍ ČLÁNKY

(c) Czech Mountain Trail, z.s.  2022

Tvorba webových stránek – PAGRAFO