diplomy21 - Czech Mountain Trail

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

SKRYTÉ
Diplomy pro soutěžící 2021
Ozvěny Jevišovic
O víkendu (vlastně už od pátku) 12. - 14. 11. 2021 proběhlo v Jevišovicích avizované slavnostní zakončení sezony Mountain Trailu 2021 s předáváním diplomů za speciální výkony v závodní sezoně:

  • Veni - Vidi - Vici (Přišel, viděl, zvítězil)- představuje ocenění pro soutěžní dvojice startující prvním rokem, kterým se podařilo v některé kategorii rovnou zvítězit.
  • Excelentní horsemanship - oceněny jsou dvojice, které v některé soutěži získali průměrný horsemanship 8 bodů a vyšší. Horsemanship je důležitou součástí bodování - nejen, že při rovnosti bodů rozhoduje o lepším umístění, ale hlavně ukazuje na sehranost a celkový dojem soutěžní dvojice. Velký počet vysokých hodnocení nás moc těší a věříme, že budou stále přibývat. Obzvláště velkou pochvalu si zalouží děti a junioři, když se jim podaří získat takto vysoké hodnocení jejich vedení koně, a to několikrát i v kategoriích "dospělých", tedy Easy a Medium.
  • Zvlášť jsou oceněny excelentní HS za rychlostní kategorie, neboť se jedou na jiných překážkách a podle jiných pravidel s požadavkem i na rychlost.
  • Bludišťák - nejvíce bloudícím koněm letos byla Xenie, ale ne úplně vlastní vinou. Ztratila se s ní jak Jitka Petrtýlová, tak Adélka Procházková
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky